Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Fresku (ID B220243) Tirane

 • €270
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Fresku (ID B220243) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €270

Overview

Property ID: B220243
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Tek Fresku, prane rruges Thesarit, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2, pallat i ri , pa ashensor, kati i 4, bosh vetem me kundrabufe. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, ballkoni dhe tualeti.

Cmimi 270 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farke, Njazi Meka, Oxhaku, Profarma, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 24, 2022 at 7:20 am
 • Property ID: B220243
 • Price: €270
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM