Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kinostudio (ID B220246) Tirane

 • €500
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kinostudio (ID B220246) Tirane

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B220246
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Tek Kinostudio, ne rrugen Aleksander Moisiu, prane policis rrugore, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 130 m2, kati i 2, pallat i ri i vitit 2022, me ashensor, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, ballkoni dhe 2 tualetet. Apartamenti eshte i pershtatshem dhe per biznes.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Cmimi 500 Euro

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Priske, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 16, 2022 at 10:23 am
 • Property ID: B220246
 • Price: €500
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM