Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kristal Center (ID B220212) Tirane

 • €700
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kristal Center (ID B220212) Tirane

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: B220212
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek Kristal Center jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2, kati 4, pallat i ri, me ashensor, orjentimi perendim, dhoma me parket, kondicioner, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara per banim te Tiranes.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 11, 2022 at 2:39 pm
 • Property ID: B220212
 • Price: €700
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM