Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Mine Peza (ID B22171) Tirane

 • €380
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Mine Peza (ID B22171) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €380

Overview

Property ID: B22171
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Description

Tek Rruga Mine Peza, prane Prokurorise,  jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe  90 m2, kati i 5 (i fundit), pallati egzistues ,i mobiluar ne menyre modeste. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashkeme ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, 2 ballkone  dhe 1 tualet.

Cmimi 380 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 21, 2022 at 12:19 pm
 • Property ID: B22171
 • Price: €380
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM