Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri (ID B22175) Tirane

 • €600
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri (ID B22175) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B22175
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri, prane Bar Santos, jepet me qera apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati i 4, me siperfaqe 65 m2, me parket, mobilimi modern. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti.

Cmimi 600 Euro Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 18, 2022 at 8:36 am
 • Property ID: B22175
 • Price: €600
 • Property Size: 65 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM