Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Platea (ID B220271) Tirane

 • €300
Linzë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Platea (ID B220271) Tirane

Linzë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B220271
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne Linze, prane Rezidences Platea, jepet apartament me qera 2+1, me siperfaqe 80 m2, kati i 1, pallat i ri, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, dhe veranda.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Cmimi per qera 300 Euro

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Linze, Oxhaku, Porcelani, Priske, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 16, 2022 at 2:35 pm
 • Property ID: B220271
 • Price: €300
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM