Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Shallvaret (ID B221107) Tirane

 • €600
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Shallvaret (ID B221107) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B221107
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Tek Shallvaret, prane pallateve Agimi, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, me tualet, 2kondicionere, me verande, kati i 4, pallat egzistues, pa ashensor, mobilimi bashkekohor.

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci .

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare !

Jepet me qera 600 Euro Muaji

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Bajram Curri, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 9, 2023 at 1:00 pm
 • Property ID: B221107
 • Price: €600
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM