Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tirana Re (ID B22169) Tirane

 • €400
Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tirana Re (ID B22169) Tirane

Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22169
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Tirana Re ne rrugen Njazi Demi, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqqe 60 m2, kati 2, pallat ekzistent, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, koridori lidhes dhe tualeti.

Cmimi 400 Euro/I Diskutueshem

 • City Vlorë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 8, 2022 at 4:10 pm
 • Property ID: B22169
 • Price: €400
 • Property Size: 60 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM