Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tirane E Re (ID B22177) Tirane

 • €370
Restorant Tomahawk Tirane, Rruga Dëshmorët e 4 Shkurtit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tirane E Re (ID B22177) Tirane

Restorant Tomahawk Tirane, Rruga Dëshmorët e 4 Shkurtit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: B22177
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek Tirana e re, prane Nishtarakut, tek furre buke Dumrea, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 90 m2, kati i 3 (jo i fundit), pallat ekzistues, mobilimi modest. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti.

Cmimi 370 Euro Muaji

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ish Nisharaku, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 25, 2022 at 3:58 pm
 • Property ID: B22177
 • Price: €370
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM