Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Zogu I Zi (ID B220218) Tirane

 • €450
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Zogu I Zi (ID B220218) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B220218
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • m2

Description

Ne Laprake ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise Pergjithshme te Doganave, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 92 m2, pallati i ri, kati i trete, me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit korridori lidhes ballkoni dhe tualeti.

Kerkohen 2 qera dhe 1 garanci

Cmimi 450 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Harry Fultz, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 16, 2022 at 10:27 am
 • Property ID: B220218
 • Price: €450
 • Property Size: 92 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM