Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Myslym Shyri (ID B2353) Tirane

 • €550
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Myslym Shyri (ID B2353) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B2353
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet me qera apartament 3+1+1 tualet+1 ballkon, me siperfaqqe 100 m2, kati i 5 jo i fundit, pallat i vitit 2000, pa ashensor, kondicioner ne cdo dhome, i mobiluar.

Kerkohet qeraja e pare, qeraja e muajit 12, dhe 2 garanci. APARTAMENTI ESHTE I LIRE NE DATEN 7 DHJETOR. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

JEPET ME QERA 550 Euro muaji i padiskutueshem

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 8, 2022 at 4:21 pm
 • Property ID: B2353
 • Price: €550
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM