Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek QSUT (ID B2342) Tirane

 • €350
Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek QSUT (ID B2342) Tirane

Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B2342
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 118
 • m2

Description

Tek Qsut, ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Pediatris, jepet apartament me qera 3+1, me siperfaqe 118 m2, kati i pare banim, pallat i ri, me ashensor, bosh, vetem me kundrabufe, i mireadministruar. Apartamenti organizohet na salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe 2 tualetet.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Spranohen Studente!

Cmimi 350 I Padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Dajti, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Profarma, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2022 at 10:40 am
 • Property ID: B2342
 • Price: €350
 • Property Size: 118 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM