Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Rruga Elbasanit (ID B23124) Tirane

 • €370
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Rruga Elbasanit (ID B23124) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: B23124
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Tek Rruga Elbasanit, prane Drejtoris Higjenes, ne rrugen Xhavit Shyqeri Demneri, jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 110 m2, kati i pare, pallat ekzistues, mobilimi modest, pa ballkon. Apartamenti organizohet nga salloni bashke me kuzhinen dhe 3 dhomat e gjumit.

Cmimi 370Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Prane gjuheve te huaja, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 22, 2022 at 10:23 am
 • Property ID: B23124
 • Price: €370
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM