Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Rruga Ura (ID B2346) Tirane

 • €400
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Rruga Ura (ID B2346) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B2346
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 149
 • m2

Description

Tek Rruga Ura, ne rrugen Myslym Keta, prane komisarjatit nr 4, jepet apartament me qera 3+1+2 tualete, me siperfaqe 149 m2, kati i 6 dhe i fundit, pallat i ri me ashensor, vetem me k.bufe, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 3 dhomat e gjumit, dy tualete, korridori lidhes dhe 2 ballkonet.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Jepet me qera 400 Euro Muaji

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Linze, Medreseja, Oxhaku, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 16, 2022 at 4:14 pm
 • Property ID: B2346
 • Price: €400
 • Property Size: 149 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM