Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament Ne Qender (ID B220222) Tirane

 • €550
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament Ne Qender (ID B220222) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B220222
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112
 • m2

Description

Ne Qender tek rruga Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, jepet apartament me qera 2+1+2 tualet me siperfaqe 112 m2, kati 4, Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, ballkoni dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe i ka te gjitha facilitetet prane.

Cmimi 550 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Medreseja, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 25, 2022 at 3:30 pm
 • Property ID: B220222
 • Price: €550
 • Property Size: 112 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM