Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament Tek Rruga Barrikadave (ID B220349) Tirane

 • €530
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament Tek Rruga Barrikadave (ID B220349) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1005, Shqipëria
 • €530

Overview

Property ID: B220349
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 94
 • m2

Description

Tek rruga Barrikadave, ne rrugen Ramazan Shijaku, prane gjimnazit Sami Frasheri, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete, 1 ballkon, me siperfaqe 94 m2, kati 4, pallat i ri me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, mobilimi modest. J.M

Kekrohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje garanci!

Pagesa sherbimit Agjensise eshte gjysma e qerase !

Jepet me qera 530 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Qender, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 6, 2023 at 3:42 pm
 • Property ID: B220349
 • Price: €530
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM