Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament Tek Stacioni i Trenit (ID B220194) Tirane

 • €400
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament Tek Stacioni i Trenit (ID B220194) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220195
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Tek Stacioni i Trenit, prane Dispanceris jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 7, pallat i ri, me ashensor, me sistem kapot, plotesishte e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, koridorri lidhes, 2 ballkone dhe 1 tualet.

Kerkohen 3 qera

Cmimi 400 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Frigoriferi, Harry Fultz, Qender, Rruga Fortuzi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 11, 2022 at 3:06 pm
 • Property ID: B220195
 • Price: €400
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM