Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament Tek Vasil Shanto (ID B220225) Tirane

 • €550
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 0001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament Tek Vasil Shanto (ID B220225) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 0001, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B220225
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 94
 • m2

Description

Tek Vasil Shanto, prane Kesh, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 94 m2, kati i 6 dhe i fundit, pallat i ri, me ashensor, plotesishte i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti.

Cmimi 550 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ish Nisharaku, Komuna e Parisit, Myslym Shyri, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 26, 2022 at 7:39 am
 • Property ID: B220225
 • Price: €550
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM