Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Brryli (ID BD21364) Tirane

 • €700
Rruga Arkitekt Kasemi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1002, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Brryli (ID BD21364) Tirane

Rruga Arkitekt Kasemi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1002, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21364
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52
 • m2

Description

Tek Brryli, prane iranianit, jepet me qera dyqan me tualet, me siperfaqe 52 m2, ne rruge kryesore, me fasade xhami, kati 1, jepet bosh. J.M Dyqani eshte i pershtatshem per zyra, dyqane, butik, tobaco, parukeri, estetike etj.

Pagesese sherbim agjensie gjysem qeraje !

Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 2 garanci !

Jepet me qera 700 Euro (pa perfshire taksen 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Profarma, Qender, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2023 at 2:41 pm
 • Property ID: BD21364
 • Price: €700
 • Property Size: 52 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM