Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Farmacia 10 (ID BD21293) Tirane

 • €4,600
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Farmacia 10 (ID BD21293) Tirane

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €4,600

Overview

Property ID: BD21293
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 250
 • m2

Description

Tek Farmacia 10, ne rrugen e Dibres, jepet me qera dyqan, me organizim dupleks kati 0 me siperfaqe 100 m2 dhe lartesi 4m dhe  kati -1  me siperfaqe 150 m2, lartesia 6m, nje tualet, me fasade xhami, me pamje nga rruga kryesore, pallat i ri, eshte ne fazen e shtrimit te pllakave. Eshte i pershtatshem per Klinike, spital, bank, dyqan, laborator klinike dentare, depo farmaceutike, zyra, lokal.

Kerkohen 3 muaji parapagim dhe 1 garanci!

Jepet me qera 4600 euro Muaji I padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Farmacia 10, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 1, 2022 at 8:35 am
 • Property ID: BD21293
 • Price: €4,600
 • Property Size: 250 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM