Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Durresit (ID BD21311) Tirane

 • €3,000
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Durresit (ID BD21311) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
 • €3,000

Overview

Property ID: BD21311
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Tek Rruga Durresit, prane Hotel Coloseo, jepet me qera dyqan me siperfaqe 85 m2, kati 1, pallat ekzistues, totalisht i restauruar, me fasade xhami, sistem qendror aspirimi dhe kondicionimi, 1 tualet, bosh. Eshte i pershtatshem per dyqan, butik, labortar, klinike, exhange.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare !

Jepet me qera 3000 Euro|Muaj (pa taksen 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 6, 2023 at 4:51 pm
 • Property ID: BD21311
 • Price: €3,000
 • Property Size: 85 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM