Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Ura (ID BD21287) Tirane

 • €800
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Ura (ID BD21287) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD21287
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 155
 • m2

Description

Tek Rruga Ura, prane komisariatit 4, jepet dyqan me qera, brenda nje kompleksi pallatesh, me siperfaqe 155 m2, kati i 2, me fasade xhami, ne rruge kryesore, pallat i ri, me spote  dritash, tavane te varura, bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent Open Space, dhe tualeti. Mund te jete i pershtatshem per zyra, lokal, pasticeri etj.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Cmimi per qera 800 Euro Muaji

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Linze, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Dibres, UET, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2022 at 10:20 am
 • Property ID: BD21287
 • Price: €800
 • Property Size: 155 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM