Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek QSUT(ID BD21237) Tirane

 • €450
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek QSUT(ID BD21237) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BD21237
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Prane QSUT, ne rrugen Kongresi i Manastirit, jepet me qera dyqan me siperfaqe 120 m2, kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhami, ne rruge dytesore. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te sigurte dhe te frekuentuar nga njerzit. I pershtatshem per depo farmaceutike, dyqan, lokal, magazin etj.

Cmimi 450 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Farmacia 10, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 2, 2022 at 2:48 pm
 • Property ID: BD21237
 • Price: €450
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM