Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati I 2-Shtepie Private 2+1 Ne Astir (ID BV2109) Tirane

 • €340
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati I 2-Shtepie Private 2+1 Ne Astir (ID BV2109) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: BV2109
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Ne Astir, Rruga Zografet, jepet me qera kati i 2- shtepie private 2+1 me siperfaqe 110 m2, kati 2 i nje vile, me hyrje me vete,  orjentimi me djell, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes dhe ballkoni.  Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Jepet per vajza ose familjare.

Cmimi 340 Euro|Muaj

 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Casa Italia, Fusha e Aviacionit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 16, 2022 at 11:27 am
 • Property ID: BV2109
 • Price: €340
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM