Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati I Dyte I Nje Vile 3-kateshe 2+1 Tek Myslym Shyri (ID BV2174) Tirane

 • €550
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati I Dyte I Nje Vile 3-kateshe 2+1 Tek Myslym Shyri (ID BV2174) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BV2174
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, prane furre buke Someg, jepet me qera kati i 2 i nje vile 3 kateshe, 2+1+1 tualet+ballkoni, me siperfaqe 120 m2, me oborr te perbashket, e mobiluar.

Kerkohet qeraja e muajit te pare, qeraja e muajit te 12, dhe nje garanci!

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Jepet me qera 550 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kompleksi Square 21, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga e Durrësit, Selvia, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 16, 2022 at 2:33 pm
 • Property ID: BV2174
 • Price: €550
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM