Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati I Trete I Nje Vile 2+1 Tek Jordan Misja (ID BV296) Tirane

 • €400
Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati I Trete I Nje Vile 2+1 Tek Jordan Misja (ID BV296) Tirane

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BV296
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek rruga Jordan Misja prane Shinave te Trenit  jepet me qera kati i trete i nje vile, 2+1 me siperfaqe 100 m2, orientimi me diell, totalisht e mobiluar dhe me oborr. Vila organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridori lidhes, ballkoni dhe nje tualet.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensisne Imobiliare!

Kerkohet 2 muaji garanci dhe nje qera!

Cmimi 400 Euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Restorant Durresi, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 2, 2022 at 10:55 am
 • Property ID: BV296
 • Price: €400
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM