Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal tek Pazari i Ri (ID BL283) Tirane

 • €1,500
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal tek Pazari i Ri (ID BL283) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BL283
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 105
 • m2

Description

Tek Pazari i Ri, Ne Rrugen Qemal Stafa, jepet me qera Lokal me siperfaqe totale  90 m2 dhe  15 m2 verande, me fasade xhami, totalisht i mobiluar dhe i sapo rikonstruktuar, kati 0, pallat i ri.   Ndodhet ne nje nga zonat me te pershtatshme per biznes, pasi ka prane zyra, qendra kursesh, komisariatin etj.

Cmimi 1500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 20, 2022 at 4:05 pm
 • Property ID: BL283
 • Price: €1,500
 • Property Size: 105 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM