Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Magazine tek Siri Kodra (ID BM109) Tirane

 • €800
Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Magazine tek Siri Kodra (ID BM109) Tirane

Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1005, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BM109
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Tek Siri Kodra, ne Rrugen Besa, prane Hotel Meridian, jepet me qera magazine me siperfaqe 170 m2, kati i 1, i nje vile 4-kateshe, me fasade xhami, buze rruges, me linje trefazore, lartesi 3 m, aksesohet nga trajleri i vogel dhe fugonat, me oborr.

Komision agjensie gjysem qeraje

Jepet me qera 800 euro (pa perfshire taksa 15%)

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Farmacia 10, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Panorama, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 20, 2023 at 4:25 pm
 • Property ID: BM109
 • Price: €800
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM