Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Tek Kodra E Priftit Kati I Pare I Nje Vile 2-Kateshe 2+1 (ID BV2157) Tirane

 • €350
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Tek Kodra E Priftit Kati I Pare I Nje Vile 2-Kateshe 2+1 (ID BV2157) Tirane

Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BV2157
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Kodra E Priftit, prane shkolles Mbrekullia, ne rrugen Violeta Manushi, jepet me qera kati i pare i nje vile 2-kateshe 2+1, me sisperfaqe 75 m2, e mobiluar, me kondicioner. Oborri i perbashket. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe veranda.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Jepet me qera 350 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 22, 2022 at 9:17 am
 • Property ID: BV2157
 • Price: €350
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM