Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre 2+1 Tek QSUT (ID BZ2142) Tirane

 • €500
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre 2+1 Tek QSUT (ID BZ2142) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1004, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ2142
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Tek Qsut, ne rrugen Kujtim Laro, ne Kompleksin Zirkon, zyra 2+1, e pershtatshme per banim, 2 tualete, 1 ballkon, 100 m2, kati 1 banim, pallat i ri (viti 2023) me ashensor, jepet bosh. J.M

Kërkohet qeraja e muajit të parë, qiraja e muajit të 12-të dhe garancia!

Gjysem komision pagese e sherbimit te agjencise!

Jepet me qera 500 euro ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Qender, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 17, 2023 at 12:22 pm
 • Property ID: BZ2142
 • Price: €500
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM