Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Tek QSUT (ID BZ2141) Tirane

 • €400
rruga kujtim laro
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Tek QSUT (ID BZ2141) Tirane

rruga kujtim laro
 • €400

Overview

Property ID: BZ2141
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 67
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Tek Qsut-ja, ne rrugen Kujtim Laro, tek Kompleksi Zirkon, jepet me qera zyre 1+1, e pershtatshme dhe per banim, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 67 m2, kati 4, pallat i ri (viti 2023) me ashensor, jepet bosh. J.M

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci !

Pagese sherbim agjensie gjysem komisioni !

Jepet me qera 400 Euro Muaji

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 17, 2023 at 9:14 am
 • Property ID: BZ2141
 • Price: €400
 • Property Size: 67 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM