Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Zyre Me Qera 2+1 Tek QSUT-ja (ID BZ2140) Tirane

 • €550
Rruga Kujtim Laro, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Zyre Me Qera 2+1 Tek QSUT-ja (ID BZ2140) Tirane

Rruga Kujtim Laro, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BZ2140
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Tek Qsut-ja, ne rrugen Kujtim Laro, tek Kompleksi Zirkon, jepet me qera zyre 2+1, 2 tualete, 1 ballkon, me siperfaqe 102 m2, kati 4, pallat i ri (viti 2023) me ashensor, jepet bosh. J.M

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci !

Pagese sherbim agjensie gjysem komisioni !

Jepet me qera 550 Euro Muaji

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Profarma, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 17, 2023 at 12:12 pm
 • Property ID: BZ2140
 • Price: €550
 • Property Size: 102 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM