Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Bulevardi Bajram Curri (ID B120197) Tirane

 • €160,000
Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Bulevardi Bajram Curri (ID B120197) Tirane

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €160,000

Overview

Property ID: B120197
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 116
 • m2

Description

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Drejtorise se policise shitet apartament 2+1+2tualete+2ballkone me siperfaqe te brendshme 116 m2, kati 5, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, 3 kondicere, bosh vetem me k.bufe, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 160.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qender, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 1:42 pm
 • Property ID: B120197
 • Price: €160,000
 • Property Size: 116 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM