Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri (ID B121108) Tirane

 • €170,000
myslym shyri
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri (ID B121108) Tirane

myslym shyri
 • €170,000

Overview

Property ID: B121108
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Sami Frasheri, prane Drejtoris Policise, shitet Apartament 2+1+1 tualet+1 ballkon, me siperfaqe 70 m2, kati i 2, pallat ekzistues, pa ashensor, jepet i mobiluar ose bosh. Jepet per zyra dhe biznese.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise imobiliare!

Shitet 170000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Pazari i Ri, Petronini, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Stadiumi Dinamo, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 22, 2022 at 3:56 pm
 • Property ID: B121108
 • Price: €170,000
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM