Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Aprtament 1+1 Tek Tom Doshi (ID B110141) Tirane

 • €47,000
Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Aprtament 1+1 Tek Tom Doshi (ID B110141) Tirane

Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €47,000

Overview

Property ID: B110141
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 58.2
 • m2

Description

Ne Fresk, tek Kompleksi Tom Doshit, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 58.2 m2 totale (51.2 m2 siperfaqe te brendshme),  pallat i ri ne ndertim (Ndeetimi perfundon ne Dhjetor 2022), kati 4, me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, ballkoni, dhe tualeti.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Cmimi 47000  Euro I padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Linze, Njazi Meka, Oxhaku, Priske, Profarma, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 24, 2022 at 3:34 pm
 • Property ID: B110141
 • Price: €47,000
 • Property Size: 58.2 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM