Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Ne Kinostudio (ID BD186) Tirane

 • €225,000
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Ne Kinostudio (ID BD186) Tirane

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
 • €225,000

Overview

Property ID: BD186
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • m2

Description

Ne Kinostudio, ne rrugen Aleksander Moisiu, prane policis rrugore, shitet dyqan me siperfaqe 150 m2 me hipoteke,brenda nje kompleksi pallatesh, pallat i vitit 2019, kati o, me fasade xhami, i shtruar me pllaka, bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent Open Space dhe tualeti. Ambjenti eshte i peershtatshem per Lokal, market, sallon estetike, laborator, klinika, zyra, etj.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Cmimi 225000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 16, 2022 at 11:20 am
 • Property ID: BD186
 • Price: €225,000
 • Property Size: 150 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM